1 leto, 3 mesece

Thermometer Yellow 5,06

Al Nassr Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo

Sobota, 7. 1. 2023, 10.54

Poglejte, kaj je počel Ronaldo, medtem ko so njegovi novi soigralci slavili gol #video

Cristiano Ronaldo | Cristiano Ronaldo je prvi polčas tekme med Al Nassrom in Al Taijem spremljal iz VIP-lože, nato pa se je preselil v garderobo, kjer je med ogledom treniral na sobnem kolesu. | Foto Guliverimage

Portugalski nogometni zvezdnik Cristiano Ronaldo, ki še ni dočakal krsta v dresu svoje nove ekipe, savdskega moštva Al Nassr, je igro novih soigralcev proti ekipi Al Tai (2:0) v drugem polčasu spremljal kar med vadbo na sobnem kolesu.

Posnetek, ki prikazuje Cristiana Ronalda na sobnem kolesu v garderobi ekipe Al Nassr, je novi delodajalec slovitega Portugalca objavil na svojem profilu na Twitterju.

Ronaldo, ki še vedno čaka na krstno predstavo v novem dresu, je pričakovano izpustil tekmo med Al Nassrom in Al Taijm, ki sta se pomerila v 12. krogu državnega prvenstva Savdske Arabije. Ronaldov klub je zmagal z 2:0.

Cristiano Ronaldo | Foto: Guliverimage/Vladimir Fedorenko Foto: Guliverimage/Vladimir Fedorenko

Zakaj Ronaldo ni igral? Daily Mail poroča, da zato, ker mora prej odslužiti kazen prepovedi nastopanja na dveh tekmah, ki jo je prejel zaradi prekrška v angleški ligi. Po porazu Manchester Uniteda proti Evertonu aprila lani je z zamahom roke udaril avtističnega dečka in razbil njegov mobitel (zveza mu je kazen dodelila šele 17. novembra, po tem pa za United ni več zaigral). Po poročanju nekaterih drugih medijev je težava v registraciji novih igralcev pri Al Nassru. Ta že ima osem tujih igralcev, kar je največje dovoljeno število po pravilih savdske nogometne zveze, zato bo nekdo od njih moral zapustiti klub. To se bo verjetno zgodilo že v januarskem prestopnem roku.

Kakorkoli že, navijači Ronalda si želijo predvsem, da bi njihov ljubljenec nastopil na prijateljski tekmi med Al Nassrom in francoskim velikanom PSG. To bo verjetno zadnja tekma, na kateri bomo lahko spremljali Ronalda in Lionela Messija na isti zelenici. Tekma je predvidena za 19. januar letos.