Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

nu
nu
0 27.11.2023 14:02:10

Res je poseben! Mourinho po zadetku Rome osupnil vse, noro, kaj je naredil pobiralcu žog! (video)

Jose Mourinho ni mogel iz svoje kože.

Jaka Bijol in Sandi Lovrić sta z Udinesejem gostovala pri Romi, vpisala pa četrti poraz v sezoni. Videmčani so na tekmi 13. kroga serie A izgubili z 1:3, svojevrsten šov pa je pripravil karizmatični trener Rome Joseja Mourinha.

V izenačenem dvoboju je Roma povedla v 20. minuti, ko je po podaji Paula Dybale zadel Gianluca Mancini. Izenačil pa je Florian Thauvin v 57. minuti. V 81. minuti je Dybala zadel še sam, zmago pa je tik pred iztekom 90 minut potrdil Stephan El Shaarawy.

Po zadnjem zadetku na tekmi se je Mourinhu popolnoma snelo, v navalu veselja je skakal in se veselil, med drugim pa objel mladega pobiralca žogic, ki je stal ob robu igrišča. Trenutek, ki ga zagotovo ne bo pozabil nikoli.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: roma, mourinho