Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

luka doncic Ekipa24.si

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

0 21.01.2023 20:12:05

Napoli pričakovano do novih treh točk

Nogometaši Napolija ne popuščajo v boju za prvaka elitne italijanske lige. Tokrat so pričakovano na gostovanju premagali Salernitano z 2:0.

Čeprav za Neapeljčane zaradi bolezni ni igral izjemno razpoloženi Gruzijec Hviča Kvaračelia, pa so njegovi soigralci delo opravili po pričakovanjih. V sodniškem dodatku prvega polčasa je najprej zadel Giovanni Di Lorenzo, v 48. minuti pa še Victor Osimhen, s 13 zadetki prvi strelec lige.
Napoli ima zdaj 50 točk oziroma 12 več od Milana in 13 od Interja, ki pa imata tekmo v dobrem. Inter Samirja Handanovića bo svojo tekmo tega kroga igral v ponedeljek proti Empoliju Petra Stojanovića in Lovra Štubljarja, Milan pa v torek, ko bo gostoval pri Laziu. Na prvi sobotni  tekmi je Verona z 2:0 ugnala Lecce.

Značke: nogomet, italija