Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

nu
0 26.02.2024 08:45:57

Vulgarno?! Ronaldo šokiral svet, glejte, kaj je naredil navijačem, ki so vzklikali 'Messi'! (video)

Nogometaši Al Nassra že do desete zmage v nizu.

Cristiano Ronaldo se je v nedeljo zvečer na tekmi savdskega prvenstva v gosteh pomeril z Al Shababom, gostje pa so tudi po zaslugi zadetka slavnega Portugalca slavili s 3:2. Ronaldo je v 21. minuti načel mrežo gostiteljev, dvoboj pa je v 86. minuti odločil Brazilec Talisca.

AL Nassr je tako prišel že do desete zmage v nizu v vseh tekmovanjih, v središču pa je bil kakopak tudi tokrat Ronaldo, ki so ga nasprotni navijači vzeli na piko. V enem trenutku si ga je privoščilo več gledalcev, ki so začeli vzklikati 'Messi', Portugalec pa je poskrbel za gesto, ki je obkrožila svet.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: ronaldo, al-nassr