Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Nizozemska izključena iz finala Evrovizije 2024

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

nu
nu
0 04.12.2023 10:48:39

Bizarno! Sodniška odločitev šokirala vse, neverjetno, kaj je naredil glavni sodnik Cityju! (video)

Nenavadna sodniška odločitev razjezila navijače in igralce Manchester Cityja.

Derbi 14. kroga angleške nogometne lige med Manchester Cityjem in Tottenhamom se je končal brez zmagovalca. Padlo je kar šest golov, izid je bil 3:3, gosti so do točke prišli v zadnji minuti rednega dela. City je tako povečal zaostanek za vodilnim Arsenalom na tri točke, padel pa je iz drugega na tretje mesto.

Prehitel ga je Liverpool, ki je na še eni tekmi z veliko golov s 4:3 ugnal Fulham.

Son Heung-Min je na derbiju Londončane že v šesti minuti povedel v vodstvo, toda le tri minute pozneje je dosegel še avtogol. Izid prvega polčasa je postavil Phil Phoden, Giovani Lo Celso je po podaji Sona v 69. minuti izenačil, ko je Jack Grealish v 81. minuti dosegel tretji gol za City, je bilo videti, da bodo točke ostale doma. Da niso, je v 90. minuti poskrbel Dean Kuluševski.

City je imel v sodniškem dodatku še izjemno priložnost za vodstvo, a je glavni sodnik poskrbel za zelo bizarno odločitev. Haalanda je Emerson Royal zaustavil s prekrškom, sodnik pa je najprej pustil prednost. Norvežan se je še uspel obdržati na nogah, hitro podal do Grealisha, ki se je znašel 1 na 1 z nasprotnim vratarjem. Takrat pa šok za domačo ekipo, oglasila se je piščalka, glavni sodnik pa si je premislil in dosodil prekršek.

Značke: haaland, city