Grozljivka na Hrvaškem: prerešetali so avto ...

Velika drama v Dallasu tokrat z nesrečnim koncem ...

nu
nu
0 15.05.2024 09:50:29

Bizarni prizori: City zmagal na gostovanju pri Tottenhamu, domači navijači pa slavili! (video)

Neverjetne scene na stadionu Tottenhama, ki je gostil dvoboj dvoboj Tottenham - Manchester City.

Nogometaši Manchester Cityja so v zaostali tekmi 34. kroga angleškega prvenstva premagali Tottenham z 2:0 ter se s tremi točkami zavihteli na vrh premier lige. Zdaj imajo po 37 odigranih tekmah 88 točk, Arsenal pa eno manj.

Potem ko so gostje imeli terensko premoč v prvem delu, a je bila jalova, so v drugem hitro prišli do vodstva. Po podaji Kevina De Bruyneja z desne strani je bil pred golom osamljen prvi zvezdnik Cityja Erling Haaland, ki mu z dveh metrov ni bilo težko potisniti žoge v mrežo. V tistem trenutku so v zrak skočili tudi domači navijači in proslavljali zadetek, ob tem pa zbadali velikega mestnega rivala Arsenala, ki je tako bržkone dokončno ostal brez naslova angleškega prvaka.

V 63. minuti se je po trčenju z Romerom poškodoval vratar Cityja Ederson, nekaj minut zatem ga je zamenjal Stefan Ortega.

Ta je imel kar precej dela, da je ohranil mrežo nedotaknjeno, saj so Londončani silovito pritisnili. Najbolj nevaren je bil Heung-Min Son v 87. minuti. Potem pa je Haaland v sodnikovem dodatku izkoristil enajstmetrovko po prekršku Pedra Porra nad Chrisom Cavanaghom ter dokončno potrdil dragocene tri točke za City, ki tako pred zadnjim krogom sam odloča o naslovu prvaka.

Značke: tottenham, city