[2]
217383

Avtor: Lamin Diallo
12. 2. 2024, 19.58

Moštvo Ajaxa, ki je v letošnji sezoni zabeležilo enega najslabših začetkov v svoji zgodovini, je zabeležilo novo prelomnico. Varovanci Johna van 't Schipa so bili prepričani, da so v 96. minuti nedeljskega srečanja dosegli izenačujoči zadetek, a jih je VAR razočaral. Prvič po 15 letih so morali priznati premoč Heerenvenu.

Nogometaši Ajaxa so po slabem uvodu v sezono končno uspeli ujeti formo in na zadnjih 8 tekmah Eredivisie dosegli 6 zmag in 2 remija. Niz neporaženosti je prekinil Heerenven, ki je po 46. minuti srečanja vodil že s 3:0. Židje, kot jih radi imenujejo njihovi ljubljenci, so do 79. minute zaostanek znižali na 2:3, v 6. minuti sodniškega dodatka pa so se že skoraj pričeli veseliti izenačujočega zadetka, a so na koncu igrišče zapustili sklonjenih glav.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več

2

Matko za Šport TV: Ne glede na to, na katerem položaju igram, mi trener daje svobodo (VIDEO)...Več

3

Eredivisie: Feyenoord prvič po treh desetletjih sezono po osvojenem naslovu končal na drugem mestu (VIDEO)...Več

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več

2

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

3

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več