Tadić po odhodu iz Ajaxa po hitrem postopku našel nov klub

Avtor: Urban Kolman
17. 7. 2023, 09.05

Kapetan srbske nogometne reprezentance Dušan Tadić je novi igralec Fenerbahceja, so potrdili v turškem klubu, poroča agencija Beta. Tadić je pred dvema dnevoma prekinil pogodbo z nizozemskim Ajaxom, kjer je preživel pet sezon in bil kapetan moštva iz Amsterdama.

Tadić je leta 2018 v Ajax prišel iz angleškega Southamptona in z nizozemskim velikanom osvojil tri naslove državnega prvaka in dva pokala.

V Fenerbahceju, katerega član je tudi Slovenec Miha Zajc, bo nosil številko 10.

Fenerbahce, ki je v domačem prvenstvu osvojil drugo mesto za večnim tekmecem Galatasarayem, ni osvojil turškega prvenstva že vse od leta 2014.

Vir: STA

1

Herlings kritičen do komisarjev: V takšnih razmerah je rumeno zastavico skoraj nemogoče videti (VIDEO)...Več

2

Matej R. Mavrič: “V Sloveniji imamo talentirane igralce in trenerje, dajmo jim priložnost” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Leverkusen je najlepša nogometna zgodba letošnje sezone (VIDEO)...Več