Od treh Slovencev na startu je bil najbližje preboju med najboljših 30 Nejc Štern (+8,55). S 43. mestom je za izločilnimi boji zaostal 2,08 sekunde, kljub temu pa bo osvojil prve točke za svetovni pokal. Miha Šimenc (+10,22) je na 55. mestu ostal brez njih. Tudi Boštjan Korošec (+12,35) je bil na 59. mestu prepočasen. V ženski konkurenci Slovenk ni bilo na startu.

Popoldanski finale je pri ženskah dobila Skistad, ki je zmagovalko kvalifikacij Svahn ugnala za 63 stotink. Tretja je bila Američanka Rosie Brennan (+1,82).

Pri moških je zmagovalec kvalifikacij Klaebo potrdil premoč tudi v finalnem delu. V trojnem domačem obračunu je ugnal Haavarda Solaasa Taugboela in Evena Northuga.

Današnji tekmi sta bili zadnji pred finalom sezone, ki ga bo med 15. in 17. marcem gostil švedski Falun.