221648

Elšnik pred Koprom še naprej v sedmih nebesih: Zabijem ga lahko tudi z desnico (VIDEO)

Avtor: Aljaž Pirnat
28. 3. 2024, 10.53

Slovenski reprezentant Timi Max Elšnik je v torek na obračunu proti favorizirani izbrani vrsti Portugalske prispeval levji delež k slovenski zmagi (2:0). S fantastičnim strelom s svojo šibkejšo, desno nogo je v 80. minuti postavil izid srečanja in poskrbel za delirij na tribunah stadiona Stožice.

Na sploh prvem medsebojnem obračunu med Slovenijo in Portugalsko je bil pred začetkom dvoboja v soju žarometov predvsem potrugalski superzvezdnik Cristiano Ronaldo, ki pa je zelenico največjega slovenskega stadiona bil primoran zapustiti s sklonjeno glavo. Za to je poskrbela predvsem disciplinirana igra varovancev Matjaža Keka, ki sta jo z zadetkoma v drugi polovici drugega polčasa kronala Adam Gnezda Čerin in Timi Max Elšnik.

Slednji je dosegel svoj sploh prvi gol v dresu s Triglavom na prsih, in sicer je s svojo šibkejšo desnico znotraj kazenskega prostora poslal pravi projektil pod prečko gostujočega vratarja Dioga Coste. “Glede včerajšnjega večera. Zabijem ga lahko tudi z desnico,” je na svojih družbenih omrežjih po prekrasnem zadetku zapisal mož, ki na hrbtu nosi številko 10.

Elšnika po reprezentančni akciji že v soboto čaka nova težka preizkušnja. Skupaj s soigralci pri Olimpiji bo v Stožicah gostil Koprčane, ki so pretekli konec tedna na Bonifiki proti Muri (2:1) zabeležili prvo domačo zmago po oktobru lani. Zmaji si, v primeru, da želijo ubraniti naslov, proti kanarčkom nikakor ne smejo privoščiti poraza, medtem ko ekipa iz Obale v boju za mesta, ki prinašajo evropska mesta, krvavo potrebuje točke.

Olimpija – Koper s studijskim programom v soboto ob 14.15 na Šport TV 1!

1

Matko za Šport TV: Ne glede na to, na katerem položaju igram, mi trener daje svobodo (VIDEO)...Več

2

Eredivisie: Feyenoord prvič po treh desetletjih sezono po osvojenem naslovu končal na drugem mestu (VIDEO)...Več

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več

1

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

2

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več