Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
1 05.02.2023 08:49:48

Ronaldo zabil gol in izgubil živce: Kakšna tekma za Portugalca, ki je bil tudi kaznovan! (video)

Cristiano Ronaldo je končno zabil v savdski ligi.

Kakšna tekma za Crstiana Ronalda. Portugalec je odigral še svojo drugo tekmo v savdski ligi in dočakal prvi zadetek. Tega je dosegel z najstrožje kazni v 93. minuti tekme proti Al Fatehu, nekaj minut pred tem pa je dobil tudi svoj prvi rumeni karton po selitvi v Savdsko Arabijo.

Ronaldo se je v zaključku tekme v kazenskem prostoru nasprotne ekipe zapletel z Al Daheemom, po njegovem mnenju pa je tekmec odigral prekršek. Ronaldo ga je zaradi tega prijel za roke in dvignil na noge, ob tem pa so se razvnele strasti na zelenici. Ronaldo in Al Daheem sta prejela rumeni karton.

Dvoboj med Al Nassrjem in Al Fatehom se je končal brez zmagovalca (2:2), kar so s pridom izkoristili najbližji zasledovalci in se ekipi Cristiana Ronalda na lestvici izenačili. Al Nassr, Al Ittihad in Al Shabab imajo zdaj vsi po 34 točk, s tem, da ima slednji temo več.

Značke: ronaldo, al-nassr