[3137,2]
181281

Avtor: Urban Kolman
11. 1. 2023, 09.50

Po šestih mesecih se je v torek na nogometne zelenice vrnil napadalec Sebastian Haller. Osemindvajsetletnik iz Slonokoščene obale je pred letošnjo sezono prestopil v Borussio Dortmund, kjer je zamenjal Erlinga Haalanda. Nato so mu med pripravami odkrili raka na modih in potrebno je bilo zdravljenje. To je bilo uspešno in Haller se je na igrišče vrnil na prijateljski tekmi proti Fortuni Düsseldorf.

Nekdanji napadalec Ajaxa je v igro vstopil v 73. minuti, ko je zamenjal Youssufa Moukokoja. Črno-rumeni so tekmo na koncu dobili z rezultatom 5:1.

O vrnitvi Hallerja je po obračunu nekaj besed dejal tudi trener Edin Terzić: “To je zelo poseben trenutek. Bilo je prvič pri nas, da ni nosil majice za trening. Ponosni smo, da je lahko obeležil to priložnost.”

Za medije je spregovoril tudi Haller: “To je bil zame velik trenutek. Čutil sem veliko podpore. Zelo trdo sem delal za to. Zdaj moram nadaljevati trdo delo. Potrebujem še nekaj časa in potem bo vse prišlo samo od sebe.”

Video is not available for your country.

Video, foto: Šport TV

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več