[3137]
223057

Avtor: Lamin Diallo
13. 4. 2024, 17.54

Bayern je doma z zadetkoma Guerreira in Müllerja ugnal Köln in ohranil teoretične možnosti za naslov prvaka. Vodilni Leverkusen bo na delu v nedeljo, ko bo doma gostil Werder Bremen. Tekma bo na sporedu na Šport TV 2.

Nogometaši Bayerna so izgubili zadnji dve srečanji Bundeslige in s tem praktično izgubili možnosti za osvojitev 12. zaporednega naslova prvaka Bundeslige. Sprva je bila v 27. krogu za Bavarce usodna Borussia Dortmund, nato pa so varovanci Thomasa Tuchla presenetljivo izgubili še proti Heindeheimu. Njihov zaostanek za Leverkusnom po današnji zmagi nad Kölnom znaša 13 točk, kar pomeni, da lahko varovanci Xabija Alonsa z morebitno nedeljsko zmago proti Werderju osvojijo svoj prvi naslov prvaka v zgodovini kluba.

Bayern je na srečanju proti Kölnu povedel v drugem polačsu, ko je v 65. minuti po podaji Kimmicha s prekrasnim zadetkom gostujočega vratarja ugnal Raphaël Guerreiro. Končni izid srečanja je v tretji minuti sodniškega dodatka postavil Thomas Müller.

V nedeljo bo na sporedu srečanje med Bayer Leverkusnom in Werder Bremnom, ki se bo na Šport TV 2 pričelo ob 17:25. Vabljeni v našo družbo!

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več

2

Matko za Šport TV: Ne glede na to, na katerem položaju igram, mi trener daje svobodo (VIDEO)...Več

3

Eredivisie: Feyenoord prvič po treh desetletjih sezono po osvojenem naslovu končal na drugem mestu (VIDEO)...Več

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več

2

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

3

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več