[3137]
224319

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
27. 4. 2024, 17.31

V sobotnem popoldnevu ste lahko na naši televiziji pospremili sijajen dvoboj RB Leipziga in dortmundske Borussie. Tekma, ki je zaradi izjemnega napadalnega potenciala na obeh straneh obetala veliko, nikakor ni razočarala.

Gostitelji so polfinaliste lige prvakov, ki jih 1. maja čaka dvoboj s PSG-jem, premagali s kar 4:1! V srečanje so sicer bolje vstopili gostje, ki so povedli v 20. minuti po zadetku Sancha, a so se rdeči biki ekspresno vrnili do izenačenja, saj je že tri minute kasneje zadel Openda.

Ko je že kazalo, da bosta moštvi na odmor odšli z rezultatom 1:1 pa se je pojavil slovenski biser Benjamin Šeško, ki je v sodniškem dodatku premagal gostujočega vratarja. “Beni” je v izjemni strelski formi, saj je zatresel mrežo na četrtem zaporednem srečanju, skupno pa je v krstni sezoni za RB Leipzig dosegel petnajst golov v vseh tekmovanjih.

Prevlada gostiteljev se je nadaljevala tudi v drugem polčasu, ko sta za prepričljivo zmago zadela še Simakan in Baumgartner. Leipzig je s to zmago naredil ogromen korak proti četrtemu mestu, ki v prihodnji sezoni zagotavlja nastope v elitni ligi prvakov.

Video is not available for your country.

1

2

Dončič po prvi polfinalni tekmi: Koga briga moj strelski izkupiček? (VIDEO)...Več

3

Ko pustiš za seboj tudi Gajserja in Prada, popustijo “vse zavore” (VIDEO)...Več

1

Bitka za Schalkejevega čudežnega dečka se stopnjuje: V najboljšem položaju Bavarci in biki...Več

2

BLOG: Čas je za Elšnika, Karničnika, Iličića, Topalovića… Pridete?...Več

3

Šeško v klubskem dresu znova trese, proti Heidenheimu do svojega 10. gola v Bundesligi (VIDEO)...Več