223223

Nik Kapun: Olimpija na krilih individualne kakovosti, predvsem Raula! (VIDEO)

Avtor: Aljaž Pirnat
15. 4. 2024, 10.27

Nogometaši Olimpije so včeraj dobili gostovanje proti Domžalam (1:3). Ljubljančani so do zmage prišli zlasti zaradi kvalitete posameznikov, zlasti napadalca Raula Florucza, ki je v začetku drugega polčasa dosegel dva zadetka.

“Olimpija je potrpežljivo čakala na svoje priložnosti in nadaljevala v ritmu s prvega polčasa. Kasneje se je pokazala individualna kakovost, predvsem Florucza, katerega zadetka sta prevesila tekmo v korist Olimpije in ji kasneje prinesla zmago,” je po tekmi dejal naš gost v studiu, nekdanji član Ljubljančanov Nik Kapun.

Olimpija je z zmago sicer nekoliko zmanjšala zaostanek za Celjem, ki ima pet krogov pred koncem prvenstva sedaj 12 točk naskoka, in vsaj še teoretično ohranila možnosti za obrambo naslova. Domžalčani pa ob novem kiksu ostajajo na sedmem mestu in so le šest točk oddaljeni od cone izpada, tako da se bodo v prihodnjih tednih še naprej morali boriti za zagotovitev obstanka v ligi.

Foto & video: Šport TV

1

Šimundža: “Čustva so naredila svoje, lahko bi bili boljši, ampak imamo tri točke” (VIDEO)...Več