ku
0 15.05.2024 12:37:14

Oče Dončićevega soigralca z brutalnimi kritikami Slovenca in Irvinga! Glejte, kaj očita zvezdnikoma Dallasa

Luka Dončić se je po četrti tekmi polfinala z Oklahomo znašel na udaru kritik.

Dallas je zelo slabo odigral zadnjo četrtino četrte tekme z Oklahomo. Po tem, ko je praktično celo tekmo vodil, je v zadnjih minutah zelo popustil predvsem v napadu, proste mete je metal s polovično natančnostjo, ekipa, kot je Oklahoma, pa je vse skupaj izkoristila. Tako je zdaj izid v seriji namesto 3:1 za Dallas izenačen na 2:2, naslednja tekma pa bo na sporedu v noči na četrtek ob 3.30 po slovenskem času.

Po porazu Dallasa ni bilo malo takšnih, ki so se oglasili s kritiko na račun slovenskega zvezdnika in tudi Kyrieja Irvinga, ki je na zadnji tekmi dosegel pičlih 9 točk, obramba Oklahoma je pri tem opravila levji delež in ga zaustavila. Zaradi tega je v seriji z Oklahomo zasijal P.J. Washington, to pa ni zaustavilo očeta Tima Hardawaya mlajšega, da nadaljuje s kritikami na račun slovenskega zvezdnika, zdaj pa je k temu dodal še Irvinga. Hardaway starejši pravi, da se žoga premika bolje in hitreje, če Dončića ni na igrišču, Irvingu pa očita predvsem to, da se preveč zanaša za Slovenca. Verjetno bi veliko raje videl, če bi imel dirigentsko palico v rokah nihče drug kot njegov sin ...

Značke: dončić, dallas