nu
0 17.11.2023 12:59:35

Filmski scenarij: še pred dnevi je iskal ugrabljenega očeta, zdaj pa je Liverpoolov zvezdnik pred njegovimi očmi naredil to! (video)

Čustveni prizori na tekmi Brazilije in Kolumbije.

Brazilija je zabeležila drugi zaporedni poraz, potem ko je v Barranquilli izgubila proti Kolumbiji z 1:2. V Kolumbiji je blestel v zadnjem času velikokrat izpostavljeni Luis Diaz. Ta je z dvema goloma v drugem polčasu domači reprezentanci zagotovil tri točke proti Braziliji.

V zadnjem času je nogometaš Liverpoola preživljal dramo v zasebnem življenju, saj so mu v domovini ugrabili očeta Manuela Diaza. Tega je gverilska skupina, ki sprva ni poznala identitete ugrabljenca, nato prejšnji teden izpustila, Diaz pa se je s svojima staršema prvič po ugrabitvi srečal ob zboru reprezentance na začetku tega tedna.

Brazilci so proti Kolumbiji povedli prek Gabriela Martinellija po vsega treh minutah, Diaz pa je mrežo nato zatresel v 74. in 78. minuti. Kolumbija je po petih odigranih tekmah napredovala na tretje mesto in ima devet točk. Po porazu Argentine tako ostaja edina neporažena reprezentanca v kvalifikacijah za SP 2026. Brazilija je zdrsnila na peto mesto in ima sedem točk.