Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

ue
ue
1 21.09.2023 21:56:40

Neverjetna tekma v Mostarju! Ljudje na stadionu niso mogli verjeti, potem je sledilo tole! (foto + video)

Na tekmi med Zrinjskim in AZ Alkmaarjem je prišlo do velikega preobrata.

Zrinjski je v 1. krogu konferenčne lige prišel do zgodovinske zmage. In to na kakšen način! V Mostarju je gostoval AZ Alkmaar in nizozemsko moštvo je v prvem polčasu upravičilo vlogo favorita, po 45 minutah je na semaforju pisalo 0:3! Nihče na stadionu in pred teve sprejemniki si takrat ni mislil, da se lahko zgodi to, kar je sledilo v nadaljevanju.

Gostitelji, ki niso imeli več kaj izgubiti, so zaigrali sproščeno in hitro dosegli prvi zadetek. In potem še enega v 68. minuti. Takrat so tribune že oživele, v 71. minuti pa je sledilo navdušenje, ko je Zrinjski izenačil. A tudi tu še ni bilo konec. V 81. minuti je domačim uspel popoln preobrat, dosegli so še četrti zadetek, ki je bil tudi zadnji na tekmi, saj nokavtiranim Nizozemcem ni uspelo doseči izenačujočega zadetka.

Po zadnjem sodnikovem pisku je sledilo nepopisno veselje, nogometaši Zrinjskega pa so še dolgo po njem slavili s svojimi navijači. Mostar to noč ne bo spal!

Značke: zrinjski, az-alkmaar