Kakšna čast! Poglejte, kako je Michael Jordan presenetil Dončića (VIDEO)

Na tekmi zvezd zmaga ekipe LeBrona Jamesa, v njej tudi slovenski zvezdnik.
Fotografija: Dennis Rodman in Michael Jordan FOTO: Kyle Terada, Usa Today Sports
Dennis Rodman in Michael Jordan FOTO: Kyle Terada, Usa Today Sports

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić letos sicer v glasovanju navijačev ni dobil mesta na tekmi zvezd, so mu ga pa kot rezervi s povabilom namenili trenerji. Užival je v eminentni družbi, posebej pa mu je nasmešek na obraz narisal sloviti Michael Jordan.

Legendarni košarkar, po mnenju mnogih najboljši vseh časov, je manjkal na uvodni slovenosti med slovitimi imeni, kjer so obeležili tudi 75. obletnico lige NBA. A se je »Air Jordan«na parketu pojavil med polčasom, ob tem pa prijetno presenetil tudi Dončića – prikradel se mu je za hrbet in mu namenil prijateljski objem.

Tekmo vseh zvezd severnoameriške lige NBA so sicer dobili košarkarji ekipe LeBrona Jamesa, ki so ekipo Kevina Duranta premagali s 163 : 160. Prvo ime dvoboja je bil Stephen Curry, ki je zadel 16 trojk, skupaj pa je dosegel 50 točk, s čimer si je prislužil naziv najkoristnejšega igralca tekme. V zmagovalni ekipi je bil tudi slovenski as, vendar na obračunu ni odigral vidnejše vloge. Na parketu je prebil 24:40 minute, ob polovični uspešnosti metov je dosegel osem točk, temu pa je dodal še tri podaje.

Luka Dončić je bil del ekipe LeBrona Jamesa. FOTO: David Richard, Usa Today Sports

Dončić je sicer letos tretjič igral na tekmi zvezdnikov lige NBA, del spektakla je bil kot član začetne peterke moštva v letih 2021 in 2020.

Zadnji koš za končni izid je dal ravno 37-letni James, ki se je kot kapetan petič zapovrstjo razveselil zmage na tekmi zvezd. James, ki je igral na svoji 18. tekmi vseh zvezd, je sicer skupno dosegel 24 točk. Naziv najkoristnejšega igralca tekme je pripadel zvezdniku moštva Golden State Warriors Curryju, ki je v Clevelandu pred 19.400 gledalci zadel rekordnih 16 metov za tri točke.