Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

nu
7 27.02.2024 09:36:50

Mariborčani pilijo formo tudi na pripravljalnih tekmah, zablestel pa je ...

Grega Wernig
Maribor je dan po tekmi z Rogaško odigral še prijateljsko tekmo s Slovensko Bistrico.

Dan po razočaranju v Rogaški Slatini - tekma se je končala brez zadetkov - je Maribor odigral prijateljsko tekmo z ekipo Kety Emmi & Impol Bistrica. Na tekmi je trener Ante Šimundža priložnost ponudil tistim nogometašem, ki v spomladanskem delu sezone (še) niso dobili veliko priložnosti za igro, povratnikom po poškodbi.

Med drugim se je predstavil novinec Etienne Beugre, ki se je ekipi pridružil kasneje. Prvič so Mariborčani tekmeca premagali v 10. minuti, ko je vratar Fridrih odbil žogo po udarcu Čuka, Bourlès pa s pravočasnim odzivom potisnil žogo v mrežo. Na 2:0 je povišal mladi Tine Čuk, ki se je v 39. minuti tekme še drugič vpisal med strelce, ko je zadel po proti napadu in se je žoga od vratnice odbila čez golovo črto. V drugem polčasu so priložnost dobili igralci iz nogometne šole, v 84. minuti pa je končni rezultat 3:1 postavil Justinek.

Značke: maribor, bistrica