Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

nu
nu
0 23.08.2023 09:54:30

Znorel je! Cristiano je kričal na sodnike, kar pa je naredil z moškim, ki se je želel z njim fotografirati, je šokiralo vse (video)

Cristiano Ronaldo je spet dvignil ogromno prahu.

Portugalski zvezdnik Cristiano Ronaldo je pred dnevi osvojil arabski ligaški pokal, zdaj pa se njegov Al Nassr poteguje še za nastop v azijski ligi prvakov, kjer bo v glavnem delu nastopalo 24 ekip. Portugalski zvezdnik ne skriva želje po tem, da bi osvojil to prestižno tekmovanje, kaj kmalu pa bi se lahko zgodilo, da bi ostal celo brez nastopa v rednem delu. Proti Al Ahliju, ki ga vodi nekdanji trener Olimpije Marko Nikolić, je že izgubljal z 1:2 v drugem polčasu. Šele v izdihljajih tekme pa je prišlo do preobrata. Najprej je Al Nassr izenačil v 88. minuti tekme. V 5. minuti sodnikovega podaljška so prišli do vodstva s 3:2, končni rezultat 4:2 pa je postavil Brozović.

Cristiano pa se je spet znašel v središču pozornosti, povsem je izgubil živce zaradi sodniških odločitev, kar trikrat naj bi ga prikrajšali za enajstmetrovko. Portugalcu pa ne more biti v ponos poteza, ko je močno odrinil moškega, ki se je želel fotografirati z njim.