[3137,2]
225534

Avtor: Urban Kolman
11. 5. 2024, 17.06

Benjamin Šeško zaradi prehlada ni začel obračuna 33. kroga nemškega prvenstva. Po tem, ko je prvi polčas v Leipzigu dobil gostujoči Werder, je slovenski napadalec vstopil na začetku drugega in po petnajstih minutah igre izenačil tekmo. Po lepo odloženi žogi Mohameda Simakana je dvajsetletnik to poslal v zgornji kot gola.

To je bil že trinajsti zadetek Šeška v nemškem prvenstvu. Zadel je že na šesti zaporedni tekmi.

Srečanje se je končalo z izidom 1:1. Biki ostajajo na četrtem mestu in imajo 4 točke več od Borussie Dortmund.

Video is not available for your country.

Video, foto: Šport TV

1

EMF Euro: Uvodna dneva zaznamovali goli vratarjev (VIDEO)...Več

2

Jan Pancar: Proga je bila blatna in drseča, kar mi je otežilo boj za deseterico (VIDEO)...Več

3

1

Bundesliga ponudila nov čudež: Po porazu s tremi, do zmage s štirimi goli za obstanek v ligi! (VIDEO)...Več

2

Bundesliga strelski raj za napadalce...Več

3

Milivoje Simeunović za Šport TV: “To je največja tekma v moji trenerski karieri”...Več