[3194]
197053

Avtor: Klemen Verlič
7. 7. 2023, 20.56

Nogometaši Radomelj so še enkrat potrdili vzpon forme pred začetkom nove sezone Prve lige Telemach. Na prijateljskem obračunu so se v petek z 1:1 razšle s Hajdukom.

Dvoboj je bil še posebej prijateljske narave, saj Radomlje s Hajdukom že dlje časa uspešno sodelujejo. Tokrat pa sta se pobratena kluba pomerila med seboj. Slovenski prvoligaš je pro Splitčanom želel potrditi vse boljšo formo, ki se je pokazala že po zmagi nad Mornarjem. Na dvoboju s Hajdukom pa so v pripravljalnem obdobju Radomljani še drugim remizirali. S 3:3 so se namreč razšli z GjP Makedonijo.

Tudi v petek so prvi udarili Radomljani. Po prvem polčasu brez zadetkov, je prvi mrežo tekmecev zatresel Nino Kukovec. Ta se je z zahtevnim in natančnim strelom v kazenskem prostoru tako hitro pokazal kot dobra okrepitev ekipe pred novo sezono domačega prvenstva. Izenačenje je v nadaljevanju srečanja Hajduku sicer po lepi akciji Hrvatov priigral Filip Čuić, ki je še lani nosil dres Radomelj. Te bodo prvo tekmo Prve lige Telemach v zaključku meseca odigrale proti Mariboru.

Foto, video: Šport TV