Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

nu
0 13.01.2023 20:46:20

Nespodobno, a seksi darilo navijača! Nogometašu je 'podaril' svojo vročo ženo ... (foto + video)

Z navijači se včasih dogajajo prav neverjetne stvari. Nogomet jim pomeni vse.

In nekaj takega se je zgodilo seveda kje drugje kot v Angliji. Navijač je šokiral z nagrado igralcu za odmevno zmago. Ponudil mu je kar svojo ženo. No, potem pa se je javila še omenjena mladenka.
Igralec angleškega tretjeligaša (profesionalna liga - league two) Walsalla Tom Knowles je dobil res nenavadno ponudbo po zmagi v tretjem krogu angleškega FA pokala. Walsall je premagal Stockport z 2:1 in se uvrstil v četrti krog tega najstarejšega nogometnega tekmovanja na svetu. Danny Johnson je Walsallu v 63. minuti prinesel vodstvo, potem pa je Stockport izenačil v 88. minuti z golom Patricka Maddena. Ko se je zdelo, da bodo morali igralci za napredovanje streljati najstrožje kazni, je sodnik globoko v podaljšku dosodil enajstmetrovko za Walsall, ki jo je izkoristil Andy Williams. In nogometaš Walsalla Tom Knowles je zmago proslavil z objavo na družbenem omrežju, potem pa je prišlo neverjetno darilo. Navijač Walsalla je Knowlesu ponudil brezplačen dostop do erotičnih vsebin, ki jih na platformi OnlyFans objavlja njegova žena. In ta mladenka ima profil z imenom Melody Pleasure in je znana v svetu porno industrije. "Dobil si mesečno naročnino na platformi OnlyFans moje žene. Javi se mi v zasebni predal, da te stvari uredimo," je Knowlesu napisal presrečni navijač. Knowles še ni odgovoril na ponudbo, oglasila pa se je tudi omenjena žena navijača - Melody, ki je na družbenem omrežju objavila fotografijo v kateri je oblečena v dres Walsalla in zraven napisala: "Posebej zate Tom Knowles."