Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

nu
nu
0 15.04.2024 11:58:05

Ojoj! Vratar v premier ligi storil napako iz osnovne šole! Po tem bi se najraje ugreznil v zemljo! (video)

profimedia
Vratar Burnleya Arijanet Murić si je na tekmi proti Brightonu privoščil gromozansko napako.

V soboto je bil v premier ligi v Burnleyu odigran pomemben dvoboj za obstanek med angleško elito. Domačini, ki so 19. v ligi, so na svojem Turf Mooru gostili Brighton. Da bi se vrnili v igro za obstanek v ligi, bi nogometaši Burnleya skoraj nujno potrebovali zmago proti močnejšim tekmecem.

Ta se jim je tudi nasmihala, v vodstvo jih je namreč v 74. minuti popeljal Josh Brownhill. A že pet minut kasneje je na semaforju pisalo 1:1, krivec za izenačenje pa je bil kosovski vratar domačinov Arijanet Murić.

Temu je žogo podal soigralec, 25-letniku pa je žoga ob poskusu, da bi jo ustavil, ušla pod nogo in pristala v mreži, tekma pa se je posledično končala z delitvijo točk. Po napaki, ki je spominjala na takšno, ki se primeri v osnovni šoli, bi se Murić gotovo najraje ugreznil v zemljo. Njegova ekipa je zdaj pri dvajsetih točkah in za mesti, ki zagotavljajo obstanek v premier ligi, zaostajajo za velikih šest točk. Situacijo si poglejte na priloženem posnetku ali na tej povezavi.