155496

PLT: Tabor se vrača v “dirko” za obstanek, Koper drži ritem Maribora

Avtor: Blaž Magdič
8. 4. 2022, 20.55

Nogometaši sežanskega Tabora so na nedeljskem obračunu doma premagali Domžale in se znova aktivno priključili borbi za obstanek. Kraševci imajo zdaj tri točke zaostanka za Radomljami, prav toliko kot drugi Koper za prvim Mariborom. Krog je sicer zaznamoval derbi vijoličastih in Olimpije, zmagali so Štajerci. Tri točke je iz Ljubljane odnesla Mura, brez zmagovalca pa sta se razšla Radomlje in Aluminij. Na zadnji tekmi kroga sta se srečala Koper in Celje. Primorci so po zaslugi učinkovitega drugega polčasa zmagali s 3:1.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več