Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 08.04.2023 17:22:30

Znova je Slovenec zablestel v Italiji: Tokrat je nase opozoril odlični Sandi Lovrić!

Slovenski nogometni reprezentant Sandi Lovrić je v 29. krogu italijanskega prvenstva dosegel zadetek za Udinese. Videmčani so na domači zelenici osvojili točko, potem ko so ob koncu dvoboja izenačili proti Monzi. Ta je vmes prišla do preobrata in vodila z 2:1. Medtem ko je Lovrič igral 80 minut, je celo tekmo za Videmčane odigral Jaka Bijol.

Lovrič je bil za svoj četrti zadetek v sezoni natančen v 18. minuti, Udinese pa je do polčasa vodstvo ohranil. Monza je drugi polčas odprla sijajno in po treh minutah izenačila po zadetku Andree Colpanija, v 56. minuti pa je Nicolo Rovella gostom zagotovil vodstvo. Udinese je ob koncu dvoboja izenačil, potem ko je Beto v drugi minuti sodnikovega dodatka zadel z bele pike.

Videmčani so napredovali na deseto mesto prvenstvene lestvice in imajo 39 točk, medtem ko je Monza s 35 točkami ostala na 13. mestu.

Od slovenskih nogometašev v petek nihče ni stopil na zelenice. Domen Črnigoj pri Salernitani manjka zaradi poškodbe, Samir Handanović pa je pri Interju obsedel na klopi. Kluba sta se razšla z neodločenim izidom 1:1. Empoli je brez pomoči Petra Stojanovića in Lovra Štubljarja osvojil točko proti Milanu (0:0).

Danes bo Spezia Tia Cipota gostovala pri Fiorentini, Sampdoria Martina Turka pa bo gostila Cremonese.

Napoli je v petek z 2:1 premagal Lecce in ima po 29 tekmah na vrhu razpredelnice 74 točk. Sledijo Lazio s 55, Milan z 52, Inter z 51, Roma s 50, Atalanta z 48 in Juventus s 44 točkami.

Lazio bo nocoj gostil Juventus, Roma bo gostovala pri Torinu, Atalanta pa se bo pomerila z Bologno.

Značke: nogomet, italija