
“Videti je bilo črne plamene, valil se je dim, po vsem otoku so letele smeti in pepel, bilo je kot v filmu Dan potem,” opisuje domačin z Visa. Prebivalci otoka, … · Dnevnik · 5h
samovžigi hrvaška vis požar dim nelegalno odlagališče okoljska grožnja objavi tvitaj