Raiven z epskim nastopom navdušila: Finala absolutno nisem pričakovala

Raiven je uspelo, Slovenijo je s skladbo Veronika popeljala v finale Evrovizije. Njen nastop, za katerega je sama dejala, da ne bo za vsakega, a da ga bo nemogoče zgrešiti, … · 24ur · 6m

objavi tvitaj

14 novic

Šport / KošarkaDončićev Dallas zaigral v polfinalu zahodne konference: kakšen rezultat so dosegli?

Tako je potekala tekma Dončićevega Dallasa. 👇 Po relativno izenačenem prvem polčasu so bili gosti povsem v igri še pri izidu 66:65 v tretji četrtini, nato pa zaostali za 15 … · Metropolitan.si · 27m

dallas košarka kidd objavi tvitaj

12 novic

Sojenje Trumpu preloženo, verjetno po predsedniških volitvah

Novice / SvetSojenje Trumpu preloženo, verjetno po predsedniških volitvah

Ameriška zvezna sodnica Aileen Cannon je v torek začetek sodnega procesa proti bivšemu predsedniku ZDA Donaldu Trumpu preložila za nedoločen čas, poročajo ameriški mediji. Sodnica, ki jo je na položaj … · Svet24 · 19m

zda sojenje donaldu trumpu donald trump objavi tvitaj

3 novice

ZDA zaradi operacije v Rafi začasno zaustavile pošiljko bomb za Izrael

Novice / SvetZDA zaradi operacije v Rafi začasno zaustavile pošiljko bomb za Izrael

Washington je prejšnji teden začasno zaustavil pošiljko bomb za Izrael zaradi skrbi pred izraelsko kopensko operacijo v Rafi in ker Izrael ni "v celoti" obravnaval pomislekov ZDA glede humanitarnih razmer … · RTV Slovenija · 52m

zda orožje izrael bomba objavi tvitaj

4 novice

Maraton v New Yorku odločil Američan, Carolina v težavah (VIDEO)

Šport / HokejMaraton v New Yorku odločil Američan, Carolina v težavah (VIDEO)

Hokejisti New York Rangers so v polfinalu vzhodne konference severnoameriške lige NHL po dveh podaljških s 4:3 premagali Carolino Hurricanes in vodijo z 2:0 v zmagah. V zahodni konferenci pa … · Sportklub · 1h

liga nhl new york rangers hokej carolina končnica objavi tvitaj

3 novice

Na upravnih enotah bodo ponovno stavkali

Novice / SlovenijaNa upravnih enotah bodo ponovno stavkali

Zaposleni na upravnih enotah bodo zaradi nizkih plač in preobremenjenosti stavkali osmo sredo. Predsednik Sindikata državnih organov Slovenije Frančišek Verk je napovedal, da bodo 15. maja stavko zaostrili na 36 … · 24ur · 1h

ministrstvo za javno upravo plačno nesorazmerje stavka vlada upravna enota sindikati javnega sektorja plače plačni steber pogajanja objavi tvitaj

4 novice

Raiven s skladbo Veronika v sobotnem finalu 68. tekmovanja za pesem Evrovizije

Predstavnica Slovenije na letošnjem 68. tekmovanju za pesem Evrovizije Raiven se je na sinočnjem prvem polfinalnem izboru s skladbo Veronika uvrstila v sobotni finale evrovizijskega izbora. Poleg nje je to … · Primorske novice · 43m