
Minister za izobraževanje, znanost in mladino Borut Rončević se je učencem, dijakom, zaposlenim v šolstvu in staršem ob koncu šolskega leta v poslanici zahvalil za njihovo delo in predanost šoli. …
Primorske novice · 17h

"Vsako šolsko leto, in tudi letošnje ni bilo izjema, zaznamujejo osvajanje novega znanja, raziskovanje in številni drugi izzivi, ki nam nazadnje prinesejo dragocena nova spoznanja in dosežke, na katere smo …
Dnevnik · 18h