
Tudi na Hrvaškem so konec tedna policisti opravljali poostren nadzor voznikov. V petek zvečer so na avtocesti blizu Opatije ulovili 34-letnega slovenskega voznika, ki je vozil s hitrostjo 205 kilometrov …
Dnevnik · 3h

Hrvaška policija je med vikendom ustavila Slovenca, ki je pri Reki vozil 205 km/h, hitrost je prekoračil za kar 105 kilometrov na uro. Za tri mesece so mu prepovedali vožnjo. …
Svet24 · 3h