Vrhunci tekme Barcelona – Monaco (VIDEO)

Košarkarji Monaca so v 27. krogu evrolige presenetljivo slavili na zahtevnem gostovanju v Barceloni. Klub iz kneževine je Katalonce premagal z izidom 77:67.

Sportklub · 1M

barcelonamonaco

Vrhunci tekme Bayern München – Crvena zvezda (VIDEO)

Košarkarji Crvene zvezde so v 27. krogu evrolige na gostovanju pri Bayernu izgubili s 66:74. Za Srbe je bil to tretji zaporedni poraz, Bavarci pa so še drugič zapored premagali …

crvena zvezdabayern münchen

Vrhunci tekme Asvel – Milano (VIDEO)

Košarkarji Asvela iz predmestja Lyona so v 27. krogu evrolige z 81:77 premagali goste iz Milana. Za Francoze je to šesta zmaga v tekoči sezoni, za Italijane pa 16. poraz.

armani milanoasvel

Vrhunci tekme Fenerbahče – Baskonia (VIDEO)

Košarkarji Fenerbahčeja so v 27. krogu evrolige gostili Baskonio in Špance zanesljivo premagali (111:96). Turki so prekinili niz dveh zaporednih porazov, Španci pa niz dveh zaporednih zmag.

fenerbahcebaskonia

Vrhunci tekme Žalgiris Kaunas – Olympiacos (VIDEO)

Košarkarji Olympiacosa so v 27. krogu evrolige na gostovanju pri Žalgirisu zmagali s 95:76. Za Grke je to četrta zaporedna zmaga, Litovci pa so po treh slavjih doživeli poraz.