Domača vrsta je bila sicer več pri žogi (60:40), imela tudi nekaj strelov več, slovenska pa je zadela iz dveh od treh strelov v okvir vrat.

Ekipi sta prvi polčas končali brez zadetkov, eno lepših priložnosti pa je pri Sloveniji v 35. minuti zapravil David Flakus Bosilj, ko je zgrešil s strelom z glavo.

Gostitelji so povedli v 53. minuti, ko je zadel igralec ljubljanske Olimpije Admir Bristrić. Vodstvo gostiteljev je v 68. minuti izničil Tjaš Begić, potem ko je s 14 metrov streljal po slabo odbiti žogi domačinov po kotu z leve strani.

V 73. minuti so izbranci Milenka Aćimovića povedli, potem ko je Svit Sešlar preigraval v kazenskem prostoru domače zasedbe, podal v sredino, kjer pa so domači branilci nespretno reagirali in pri izbijanju žoge zadeli Tia Cipota, od katerega se je žoga odbila v mrežo.

V slovenski skupini H sta ob Franciji in BiH-u še Avstrija in Ciper. Na EP bodo neposredno šle prvouvrščene ter tri najboljše drugouvrščene ekipe. Preostale drugouvrščene bodo igrale dodatne kvalifikacije.