Razpad francoskega Bordeauxa vznemirja tudi slovenski nogometni prostor. Trener Albert Riera se znova povezuje s službo v Celju, kjer mnogi vidijo tudi slovenskega reprezentanta Žana Vipotnika. A eno so želje, … · Sportklub · 10h

bordeaux vipotnik francija riera objavi tvitaj

7 novic

Orphe Mbina nova rešitev v napadu Maribora

Najuspešnejši slovenski nogometni klub Maribor je pripeljal 23-letnega napadalca Orpheja Mbino, ki je podpisal triletno pogodbo. Nogometaš iz Gabona je nazadnje igral za francoski tretjeligaški klub Nimes. " Mbina pomeni … · RTV Slovenija · 14h

maribor 1. snl objavi tvitaj

8 novic

Elšnika le še formalnosti ločijo od prestopa k Crveni zvezdi

Govoric o prestopu vezista ljubljanske Olimpije bo kot kaže kmalu konec. Timi Max Elšnik je po poročanju srbskih medijev že na poti v Beograd, kjer ga čakajo formalnosti pred podpisom … · 24ur · 13h

elšnik hull-city objavi tvitaj

21 novic

PLT: Rezervist Klausz veliki junak v Lendavi (VIDEO)

Drugi krog Prve lige Telemach se je pričel s tekmo med Nafto in Radomljami, na kateri so bili z 2:1 boljši Prekmurci. Mura v soboto odhaja na gostovanje v Domžale, … · Sportklub · 5h

nk nafta nk bravo nk olimpija ljubljana prva liga telemach nš mura nk radomlje fc koper nk celje nd primorje nk maribor nk domzale objavi tvitaj

4 novice

(ODZIVI) Ante Šimundža: Imamo prednost, nismo pa favoriti

Nogometaši Maribora dobili prvi dvoboj z Universitateo Craiovo. "Če bomo razmišljali, da je to že dovolj, da nam ni treba trpeti, se boriti in biti tekmovalen, ta prednost ne bo … · Večer · 15h

objavi tvitaj

8 novic

Drama v Lendavi! Nafta iz izgubljenega položaja v šestih minutah do popolnega preobrata

Gostitelji v zanimivi končnici dvakrat zadeli za ves izkupiček. Lendavski stadion je bil prvič po 17. maju 2012 spet prizorišče prvoligaške tekme, prvi gostje po Domžalah so bili njihovi sosedi … · Ekipa24 · 5h

1.-snl radomlje nafta objavi tvitaj

Uh, kakšen zapis in kakšen izziv: Nekdanji reprezentant z jasnim ciljem, o tem sporočilu govorijo vsi!

Nekdanji slovenski nogometni reprezentant se je lotil enega največjih izzivov v karieri. Dravograd je bil nekoč velik klub, leta 1999 se je uvrstil v slovensko elito, tam vztrajal dve sezoni, … · Ekipa24 · 16h