Domov  ·  Šport  ·  Kolesarstvo

Nekdanji lastnik pikčaste majice na Touru zmagal na Franji

Izvedba 40. maratona Franja je tokrat prvič sovpadala z dirko Po Sloveniji. Štart pete etape slovenskega kroga je bil namreč umeščen med štart velike (156 kilometrov) in male Franje (97 … · Siol.net · 9m

kolesarstvo posebna priloga maraton franja objavi tvitaj

6 novic

Parada šampionov v Novem mestu

27. kolesarska Dirka po Sloveniji se bo danes po 175-kilometrski zadnji etapi končala v Novem mestu, kjer bo okronan novi zmagovalec Tadej Pogačar. Cilj bo okoli 15. ure. Od 12.50 … · RTV Slovenija · 3h

po sloveniji diego ulissi tadej pogačar matej mohorič objavi tvitaj

64 novic

Kot na Le Touru: špalir in vzdušje z največjih dirk

"Skoraj več gledalcev kot jih je bilo na Touru. Fenomenalno. Res neverjetno. Lepo je dirkati spet pred gledalci," se je v zeleno odeti Tadej Pogačar na Sveti Gori poklonil vsem … · RTV Slovenija · 7h

tadej pogačar nova gorica kristjan hočevar dirka po sloveniji sveta gora matej mohorič objavi tvitaj

Z Barjanko se je začel jubilejni 40. maraton Franja

Zbrali smo nekaj foto utrinkov z današnjega začetka jubilejne Franje; glavni del programa bo v nedeljo. V Ljubljani z okolico se je danes z Barjanko začel jubilejni 40. maraton Franja. … · Delo · 21h

promet franja maraton zapora ceste objavi tvitaj

7 novic

Spektakularna nesreča na Touru ga ni ustavila, tista dve leti kasneje pač

Nizozemski kolesar Johnny Hoogerland je zaslovel leta 2011, ko ga je v deveti etapi Dirke po Franciji zbil avtomobil francoske televizije in je spektakularno poletel v obcestni jarek ter se … · Siol.net · 16h

tour de france johnny hoogerland tour skok v športno preteklost dirka po franciji objavi tvitaj