V nedeljo bosta igrala še Brentford in Arsenal, slednji je s 15 točkami ta čas na tretjem mestu in se lahko povzpne na sam vrh lestvice.

Za Manchester City je Jack Grealish zadel že v prvi minuti tekme z Wolverhamptonom, ki je na 16. mestu lige in je po izključitvi Nathana Collinsa zaradi grobega prekrška igral večji del tekme oslabljen. Erling Haaland je v 16. minuti povišal na 2:0, končni izid je v drugem polčasu postavil Phil Foden (69.), tako kot pri prvem golu je bil tudi tokrat podajalec Kevin De Bruyne. City je najbolj napadalna ekipa v ligi v tej sezoni, dosegla je že 23 golov in jih prejela šest, Haaland pa jih je dosegel kar 14 na devetih tekmah v vseh tekmovanjih svojega moštva.

Leicester je povedel na tekmi s Tottenhamom, Youri Tielemans je z enajstmetrovke zadel že v šesti minuti. Dve minuti pozneje je za Tottenham izenačil Harry Kane, Eric Dier je v 21. minuti domačim zagotovil vodstvo, a je bilo štiri minute pred koncem polčasa izenačeno, uspešen je bil James Maddison. Po dveh minutah drugega dela je tretji gol za domače zadel Rodrigo Bentancur, preden je Son Heung-Min nanizal »hat-trick« v 73., 84. in 86. minuti. Južnokorejski napadalec je v igro vstopil šele v 59. minuti.

Newcastle in Bournemouth sta se razšla z 1:1 (0:0), za domači United je 67. minuti izenačil Alexander Isak, pet minut prej je goste v vodstvo popeljal Philip Billing.

V nedeljo bosta igrala še Everton in West Ham. Zaradi smrti kraljice Elizabete so prestavljeni dvoboji Brighton - Crystal Palace, Chelsea - Liverpool in Manchester United - Leeds.

V petek je Aston Villa premagala Southampton z 1:0, s 3:2 pa je Fulham za šesto mesto na razpredelnici (11 točk) v gosteh porazil Nottingham Forest.