Domov  ·  Šport  ·  Ostali športi

Odbojkarice Calcita Volleyja ostajajo na slovenskem prestolu

Odbojkarice Calcita Volleyja so na četrti tekmi finalne serije državnega prvenstva v Mariboru premagale Novo KBM Branik s 3:2 (17, -21, -26, 12, 9) in ubranile naslov prvakinj. Odbojkarice Calcita … · Dnevnik · 11h

sportklub 1a. dol calcit volley finale ach volley objavi tvitaj

20 novic

Mujanović iz Monze v Pariz

Odbojkarski reprezentant Nik Mujanović si je znova našel nove delodajalce. Korektor, ki je decembra dvignil veliko prahu s svojim nenadnim prestopom iz Calcit Volleyja v Monzo, bo kariero nadaljeval pri … · RTV Slovenija · 11h

nik mujanović calcit volleyball objavi tvitaj

4 novice

Grčija predala olimpijski ogenj Parizu

Grčija je danes na slovesnosti na marmornem stadionu v Atenah, kjer so leta 1896 potekale prve moderne olimpijske igre, predala olimpijski ogenj pariškim organizatorjem iger leta 2024. Predsednik Grškega olimpijskega … · Dnevnik · 12h

olimpijski ogenj olimpijske igre pariz 2024 objavi tvitaj

4 novice

KOPRČANKA ANDREJA LEŠKI NA EVROPSKEM PRVENSTVU OSVOJILA BRON: "Šla sem na vse ali nič"

Andreja Leški je na evropskem prvenstvu v judu v Zagrebu osvojila bronasto kolajno v kategoriji do 63 kg. V odločilni borbi je premagala Avstrijko Lubjano Piovesana. Avstrijko, ki je pred … · Regional · 14h

judo zagreb kaja kajzer evropsko prvenstvo objavi tvitaj

13 novic

Bach zadržan do nagrad Svetovne atletike za olimpijske prvake

Predsednik Mednarodnega olimpijskega komiteja (Mok) Thomas Bach je izrazil dvom glede smotrnosti odločitve Svetovne atletike, da bo olimpijskim prvakom v Parizu izplačala denarne nagrade. Po njegovem mnenju morajo mednarodne zveze … · Ekipa24 · 4m

atletika olimpizem odzivi objavi tvitaj

Tim Marovt v družbi najboljših prejel posebno priznanje

Tim s sodelovanjem na maratonih po vsem svetu navdihuje milijone ljudi po vsem svetu, da dosežejo svoje cilje in premagajo ovire. · Slovenske novice · 12h

objavi tvitaj

4 novice

Lin Pletikos je dopolnila številčno olimpijsko posadko

S tretjim mestom v razredu ilca 6 v Hyeresu v zadnji jadralski kvalifikacijski regati za letošnje olimpijske igre bo imela Slovenija v Parizu pet tekmovalcev. Slovenske uspehe v Hyeresu v … · Delo · 16h