Kopitarjeva podaja ni bila dovolj

Hokejisti Los Angeles Kings so v NHL izgubili proti Boston Bruins z 2:5. Anže Kopitar je za gostitelje dosegel podajo za izenačenje na 2:2.
Fotografija: Anže Kopitar se je veselil izenačujočega gola, vendar so imeli zadnjo besedo gostje iz Bostona. FOTO: USA Today Sports

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL doma izgubili dvoboj proti vodilni ekipi lige, Boston Bruins z 2:5. Anže Kopitar je za gostitelje dosegel podajo za izenačenje na 2:2.

Kralji so z golom Phillipa Danaulta povedli v začetku sedemnajste minute, češki zvezdnik David Pastrnak je sredi sedme minute druge tretjine izenačil. Dobri dve minuti pozneje je Boston povedel, ko je bil uspešen Brad Marchand, v 12. minuti je po podaji Kopitarja Sean Druzi poskrbel, da sta bili ekipi rezultatsko spet poravnani.

Junak tekme je postal Trent Federic, ki je sredi tretje tretjine v razmaku 34 sekund zadel dvakrat, končni izid tekme pa je dve minuti in pol pred koncem s svojim drugim golom na tekmi postavil Pastrnak.