Kristjan Čeh v Zürichu drugi, Tina Šutej tik za njim

Slovenska rekorderka je na finalu atletske diamantne lige v Zürichu v skoku s palico zasedla tretje mesto s 4,67 m.
Fotografija: Kristjan Čeh je pristal na visokem drugem mestu v metu diska. FOTO: Ben Stansall/AFP

Slovenska rekorderka Tina Šutej je na finalu atletske diamantne lige v Zürichu v skoku s palico zasedla tretje mesto s 4,67 m. Zmagala je Rusinja Anželika Sidorova, olimpijska podprvakinja in aktualna svetovna prvakinja iz Dohe 2019. Vse poskuse do vključno 4,91 m je zmogla v prvih skokih.

Na tekmovanju nastopa tudi Kristjan Čeh, ki je po štirih serijah tekmovanja v metu diska s 64,67 m tretji. Vodi švedski olimpijski zmagovalec Daniel Stahl s 66,49 m.