» Aktualno: ŠportRSS

Tokrat več kot 28.000 tekačev

15' Prihodnji konec tedna bo Ljubljana spet v znamenju največje tekaške prireditve v Sloveniji, 22. ljubljanskega maratona. Žurnal24

Trifunović vpoklical tudi košarkarje, ki jih najbrž ne bo

2h 25' Novi slovenski košarkarski selektor Rado Trifunović je objavil širši seznam igralcev za novembrski kvalifikacijski tekmi za svetovno prvenstvo proti Belorusiji in Španiji. Žurnal24

Kruto: Mourinho v jok spravil srbskega Jana Oblaka #video

1h 40' Sinoči se je v ligi prvakov pisala zgodovina. V vratih Benfice je proti Manchester Unitedu debitiral komaj 18-letni Mile Svilar in postal najmlajši vratar vseh časov, ki je nastopil v ... Siol.net

NK Maribor z ganljivim sporočilom za navijače

50' V štajerski prestolnici hud poraz proti Liverpoolu prebolevajo s pomočjo navijaške podpore. Žurnal24

» Preišči novice

Preizkusi iskanje: neymar, mirela, vročina, požar, trnfest, cepljenje, tesla avto, ...

» Zadnje novice

15' Tokrat več kot 28.000 tekačevŽurnal24
19' "Zmaji" se vračajo v TivoliSiol.net
22' VELIK ŠOK! Podrobnosti o tem, kako je Barcelona iz rok izpustila MBAPPEJA! DA, MBAPPEJA!Ekipa24
25' Zadnja priložnost za Keka, da ujame evropsko pomladSiol.net
31' KAKŠEN NAPAD! Carlo Ancelotti je užival na Stamford Bridgu, nato pa je sledilo NEPREDSTAVLJIVO: nemška legenda ga je UBILA z besedami!Ekipa24
33' Kirm se je vrnil v DomžaleNogomania
50' NK Maribor z ganljivim sporočilom za navijačeŽurnal24
1h 6' POMEMBNA okrepitev za Domžalčane! Simon Rožman bo lahko že na tekmi z Gorico računal na dolgoletnega SLOVENSKEGA REPREZENTANTA!Ekipa24
1h 21' KAPETAN MARIBORA razkril nekaj neverjetnega: MORAM vam povedati, kaj so mi po porazu z Liverpoolom dejali PREDSTAVNIKI UEFE!Ekipa24
1h 23' Mladost je NOROST? V primeru nogometaša Manchester Uniteda še VELIKO VEČ: njegov prekršek je ŠOKIRAL špansko POLICIJO!Ekipa24