» Aktualno: Ostali športiRSS

Slovenija četrta po prvem dnevu ekipnega EP, tri slovenske zmage

2h 36' V prvo ligo, kjer je bila Slovenija zadnjič leta 2014, vodijo prva tri mesta. Delo

Martin Bau poskrbel za nov slovenski rekord

5h 55' Plavalec ravenskega Fužinarja Martin Bau je na odprtem prvenstvu Slovenije in Hrvaške na Reki dosegel nov slovenski rekord na 400 m prosto. S 3:50,28 je za 44 stotink sekunde izboljšal ... Siol.net

Kauzer sedmi v Augsburgu

8h Slovenski kajakaš Peter Kauzer je na tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah osvojil sedmo mesto. Hrastničan je bil edini slovenski finalist sobotnih preizkušenj, ko so se na reko ... Ekipa24

» Zadnje novice

2h 30' Dan D za Slovence. Zmaga bi morala odpreti vrata elite.Siol.net
2h 30' Dan D za Slovence. Zmaga,bi morala odpreti vrata elite.Siol.net
2h 36' Slovenija četrta po prvem dnevu ekipnega EP, tri slovenske zmageDelo
2h 47' V Tel Avivu zmage za Janežiča, Šutejevo in ZupinovoRTV Slovenija
3h Tri slovenske zmage v IzraeluSiol.net
3h 9' Slovenke in Slovenci s tremi zmagami četrta po prvem dnevu ekipnega EP24ur.com
3h 11' Slovenija četrta po prvem dnevu ekipnega EP, tri slovenske zmageEkipa24
3h 12' Oracle do prve zmageEkipa24
3h 47' Oracle s prvo zmago še upa na preobrat na legendarnem pokalu Amerike24ur.com
4h 28' Kaj takega!? Spoznajte najbolj nespretnega in smešnega prevaranta med boksarji (video)Ekipa24