» Aktualno: Ostali športiRSS

Po zlati Kaji na zmagovalnem odru tudi bronasti Martin (VIDEO)

5h 38' Tel Aviv – Le dan po velikem zmagoslavju Kaje Kajzer (do 57 kg), še ne 20-letne judoistke Bežigrada, se je na uvodnem letošnjem turnirju za svetovni pokal v judu na ... Delo

Bau prvak še na 800 m prosto

4h 11' V Ljubljani se nadaljuje slovensko prvenstvo v plavanju v 25-metrskih bazenih. Svojo tretjo zmago na prvenstvu je dosegel Mariborčan Martin Bau, ki je bil v petek najboljši na 800 m ... Siol.net

Sandi Novak v Dubaju do olimpijske norme

13h Nastopil je že na igrah v Riu RTV Slovenija

» Preišči novice

» Zadnje novice

28' Stave: Spet Jose MourinhoDnevnik
2h 37' DRAMA za dramo za južne sosede! HRVATI trepetali tudi za vaterpoliste!Ekipa24
3h 50' Lahko Ljubelj ustavi Postojnčane?Ekipa24
4h 11' Bau prvak še na 800 m prostoSiol.net
5h 38' Po zlati Kaji na zmagovalnem odru tudi bronasti Martin (VIDEO)Delo
6h Daša Grm izpolnila osnovni cilj na evropskem prvenstvuRTV Slovenija
6h Tako se bori za SLOVENSKI DRES! Igral BOLAN, da bi šli na OLIMPIJSKE IGRE!Ekipa24
6h Velik uspeh slovenskega namiznega tenisaŽurnal24
6h Daša Grm 17. po kratkem programu, trojno rusko vodstvoSiol.net
6h Hojak do brona v Tel AvivuSiol.net

» Ne spreglejte

Zmagovalec dveh super bowlov Eli Manning v pokoj

1d Podajalec moštva New York Giants Eli Manning bo po 16 letih kariere v ligi NFL ameriškega nogometa sklenil svojo bogato kariero. Uradno bo to sicer Manning, ki je dvakrat osvojil ... Ekipa24

Na troboju rekordno tudi Veronika Sadek

Dolenjski list

1d 23.1.2020 | 14:15 Novo mesto - V atletski dvorani v Češči vasi so pripravljenost na zimsko sezono včeraj preverili reprezentanti Slovenije, Hrvaške in Srbije. Na troboju, ki naj bi v ... Dolenjski list

Slovenki namiznoteniški igralci korak do OI

2d Slovenska namiznoteniška reprezentanca je še oviro oddaljena od olimpijskih iger v Tokiu. Na kvalifikacijskem turnirju v portugalskem Gondomarju je, potem ko je bila v prvem krogu prosta, v drugem s ... Ekipa24

Sanjski štart Kaje Kajzer v olimpijsko sezono (VIDEO)

1d Tel Aviv – Mlada slovenska judoistka Kaja Kajzer je sijajno štartala v olimpijsko sezono, saj je na uvodnem letošnjem tekmovanju za svetovni pokal v Izraelu slavila zmago v kategoriji do ... Delo

ACH Volley za potrditev prvega mesta, Mariborčani mahajo v slovo v Dalmaciji

13h Vodilni ACH Volley bo v 14. krogu lige MEVZA v Tivoliju pričakal Brčko. V primeru zmage bi si oranžni zmaji že zagotovili prvo mesto po skupinskem delu in s tem ... Siol.net