» Aktualno: TenisRSS

ITF potrdila radikalno spremembo v Davisovem pokalu

1d Mednarodna teniška zveza (ITF) je danes v ameriškem Orlandu potrdila radikalne spremembe v Davisovem pokalu. Skupščina je z 71,4 odstotka glasovi podprla predlog sprememb, ki ga je na glasovanje dal ... Dnevnik

V živo: Del Potro, Đoković in Federer lovijo četrtfinale

4h 43' V četrtek je bilo na teniškem turnirju serije masters v Cincinnatiju zaradi dežja precej odpovedi oziroma prekinitev dvobojev. Tudi današnja vremenska napoved ni najbolj obetvna, saj je znova napovedan dež. Siol.net

Jorgič in Tokič med 32 najboljših

2d Drugi dan turnirja svetovne serije Seamasters v Panadžurištu je bil za peterico slovenskih predstavnikov uspešen predvsem za Bojana Tokića in Darka Jorgića, ki sta se uvrstila med 32 najboljših v ... Siol.net

Wawrinki, Kuznjecovi in Azarenki posebno povabilo za OP ZDA

2d Švicar Stanislas Wawrinka in Rusinja Svetlana Kuznjecova, nekdanja zmagovalca odprtega prvenstva ZDA v New Yorku, sta med dobitniki posebnih povabil za nastop na letošnjem US Opnu. Turnir bo na igriščih ... Dnevnik