» Aktualno: KolesarstvoRSS

Zmaga Nibaliju, Froome v rdečem

58' Italijan Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida) je zmagovalec tretje etape kolesarske dirke po Španiji. Na 128 km dolgi preizkušnji od Pradesa do Andorre la Velle je ugnal domačina Davida de la Cruza ... Siol.net

Slovenca sta se izognila najhujšemu

19h Marko Kump je na enodnevni kolesarski dirki v Hamburgu prišel do dosežka sezone. V Nimesu v Franciji spektakularen začetek dirke po Španiji. Dnevnik

Vivianiju klasika v Hamburgu, Kump osmi

23h Italijan Elia Viviani (Sky) je zmagovalec dirke Cyclassics Hamburg, klasike, ki šteje za WolrdTour. Drugi je bil Francoz Arnaud Demare (FDJ), tretji Nizozemec Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo), najboljši Slovenec je bil ... Ekipa24

BMC Racing najhitrejši na ekipnem kronometru Vuelte

1d Z ekipno vožnjo na čas se je danes v francoskem Nimesu začela 72. kolesarska dirka po Španiji, zadnja tritedenska dirka v sezoni. Prva je bila na vrsti ekipna vožnja na ... Ekipa24

Lampaert presenetil šprinterje na Vuelti, v Hamburgu najboljši Viviani

1d Pestro kolesarsko nedeljo so na Vuelti in na klasiki v Hamburgu zaznamovali šprinterji, osmo mesto za Kumpa. Delo

» Preišči novice

Preizkusi iskanje: neymar, mirela, vročina, požar, trnfest, cepljenje, tesla avto, ...

» Zadnje novice

58' Zmaga Nibaliju, Froome v rdečemSiol.net