» Aktualno: KolesarstvoRSS

Roglič bo moral biti pazljiv

12' V Irunu se bo danes začela znamenita Vuelta in že prvi dan bo test za tiste kolesarje, ki imajo v mislih skupno zmago. Med njimi je tudi Primož Roglič, ki ... Siol.net

Rafal Majka za dve leti podpisal s Pogačarjevimi emirati

22h Poljski kolesar Rafal Majka, med drugim tretji na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru in zmagovalec dirke Po Sloveniji leta 2017, se za prihodnji dve sezoni iz ekipe Bora Hansgrohe ... Siol.net

Novi primeri okužb na Dirki po Italiji: déjà vu za Gavirio!

1h 40' Po nedeljski etapi letošnje Dirke po Italiji in na včerajšnji prosti dan so kolesarji in spremljevalno osebje znova opravili testiranje na novi koronavirus. Med 492 testi sta bila samo dva ... Siol.net

Geoghegan Hart ugnal Keldermana, Almeida ostaja v rožnatem

1d Britanec Tao Geoghegan Hart je zmagovalec 15. etape dirke po Italiji z gorskim ciljem na Piancavallu. V zaključku je bil član Ineos Grenadiers boljši od Nizozemca Wilca Keldermana (Sunweb), ki ... Ekipa24

» Preišči novice

» Zadnje novice

12' Roglič bo moral biti pazljivSiol.net
42' Roglič začenja obrambo rdeče majiceŽurnal24
1h 40' Novi primeri okužb na Dirki po Italiji: déjà vu za Gavirio!Siol.net
1h 40' Novi primeri okužb na Dirki po Italiji, a tokrat manj razlogov za skrbSiol.net