» Aktualno: MotošportRSS

PRAVI NOREC! Poglejte, kaj EDINSTVENEMU TIMU GAJSERJU uspelo na dirki v Nemčiji!

3d Slovenski motokrosist Tim Gajser je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva razreda MXGP v nemškem Teutschenthalu. Ekipa24

Hamilton v Franciji še povečal naskok

3d Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva formule 1 v francoskem Le Castelletu. Uspeh Mercedesa je dopolnil njegov moštveni sotekmovalec Finec Valtteri Bottas, tretji je bil Monačan Charles ... Ekipa24

Tim Gajser: Nisem dojel, kaj se je zgodilo #video

9d "To je bila ena najbolj nepričakovanih zmag do zdaj," je po zmagi, že četrti v nizu na dirkah svetovnega prvenstva razreda MXGP v Kegumsu v Latviji povedal slovenski motokrosist Tim ... Siol.net

Iz bolnišnice do krstnih stopničk

Slovenske novice

9d LJUBLJANA – V španski motociklistični družini Marquez so imeli znova obilo razlogov za veselje. Potem ko je v kategoriji moto2 tretjo zaporedno zmago slavil Alex Marquez (Kalex) in prevzel vodstvo ... Slovenske novice

ALONSO spet kralj prestižne dirke! Sam priznal, da si tega NI ZASLUŽIL!

10d Na vzdržljivostni dirki 24 ur Le Mansa je zmagal nekdanji svetovni prvak formule 1 Fernando Alonso. V navezi s Švicarjem Sebastienom Buenijem in Japoncem Kazukijem Nakajimo je s tovarniškim dirkalnikom ... Ekipa24