Domov  ·  Šport  ·  Rokomet

NA PRVI TEKMI V KOPRU: Črne minute sredi drugega polčasa so slovenske rokometaše stale zmage (FOTO)

Slovenska moška rokometna reprezentanca je v neposrednih kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2025 na prvi tekmi v Kopru danes izgubila s Švico s 26:27 (15:12). Moštvi se bosta na povratni tekmi … · Regional · 1h

slovenska rokometna reprezentanca uroš zorman rokomet dean bombač objavi tvitaj

5 novic

Ob 18. uri Slovenija - Švica

Slovenska rokometna reprezentanca v Kopru igra prvo tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo proti Švici, ki ima novega selektorja Andreja Schmida. Prenos je na TV Slovenija 2. Povratna tekma bo v … · RTV Slovenija · 3h

švica rokomet kvalifikacije za sp 2025 moška reprezentanca slovenije uroš zorman objavi tvitaj

9 novic

Razglašeni Slovenci v Kopru presenetljivo izgubili proti Švici

Moška rokometna reprezentanca Slovenije je v Kopru na prvi tekmi kvalifikacij za nastop na SP 2025 izgubila proti Švici s 26:27 (15:12). Povratni dvoboj bo v nedeljo, 12. maja, v … · Dnevnik · 53m

švica koper rokomet kvalifikacije za sp 2025 jernej drobež moška reprezentanca slovenije uroš zorman objavi tvitaj

Hladna švicarska prha v Kopru; Dolenec: Slabo, ampak zmoremo

Rokometna reprezentanca Uroša Zormana je kvalifikacije za SP začela z nepričakovanim porazom proti Švici. Usodni zgrešeni streli, v nedeljo za vse ali nič. V nadaljevanju preberite: Veliko težje delo, kot … · Delo · 1h

jure dolenec blaž janc švica sp v rokometu slovenska rokometna reprezentanca rokometna reprezentanca rzs aleks vlah dean bombač kvalifikacije za sp uroš zorman objavi tvitaj

Časa za uigravanje ni bilo na pretek. "Še v ponedeljek so prihajali na priprave."

Slovensko moško člansko rokometno reprezentanco v kvalifikacijah za januarsko svetovno prvenstvo čaka dve tekmi s Švico. Prva že v četrtek, ko bo četa Uroša Zormana tekmece pričakala na domačem terenu … · Siol.net · 1d

švica kvalifikacije za svetovno prvenstvo slovenska rokometna reprezentanca klemen ferlin uroš zorman objavi tvitaj

Janc in Makuc v polfinalu lige prvakov proti Kielu

Evropska rokometna zveza je v Kölnu, kjer bo 8. in 9. junija zaključni turnir, izžrebala polfinalna para rokometne lige prvakov. Barcelona bo igrala proti Kielu, Magdeburg pa proti Aalborgu. Kiel … · Siol.net · 2d

domen makuc blaž janc barcelona aalborg magdeburg rokometna liga prvakov kiel objavi tvitaj